Barnvagn, Giordani Italien, 1950-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8198
Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -